Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14.10.2021

Jak co roku, na 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim nauczycielom, ale także pracownikom oświaty serdeczne życzenia: sukcesów osiąganych na ścieżce zawodowej i prywatnej, wytrwałości w pracy i optymizmu w działaniu. Dziękuję Wam, bo to Wy podejmujecie trud kształcenia dzieci i młodzieży, pokolenia, które kiedyś będzie kształtowało miejsce, w którym mieszkamy.

Dziękuję za pełną poświęcenia pracę, za pomysły, liczne inicjatywy, z którymi spotykamy się w życiu szkół i poza nim, dziękuję za zaangażowanie w edukację kolejnych wiślańskich pokoleń, szczególnie w tak niełatwym dla szkół czasie.

Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła
Janusz Podżorski - Przewodniczący Rady Miasta Wisła

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3