Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Zespół Tre Voci gwiazdą Koncertu Noworocznego w Wiśle

14.01.2022

Burmistrz Miasta Wisła Tomasz Bujok zaprasza na Koncert Noworoczny, który będzie zarówno podsumowaniem roku 2021, jak i inauguracją roku 2022, w którym Miasto Wisła obchodzić będzie 60-lecie nadania praw miejskich. To przede wszystkim okazja do dobrej zabawy przy świetnej muzyce zespołu Tre Voci. 

Koncert odbędzie się 22 stycznia 2022 r. w Hotelu Gołębiewski - Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3 o godz. 17:00.

Gwiazdą koncertu będzie zespół Tre Voci - polskie trio muzyczne, wykonujące muzykę klasyczną i pop operową. W skład formacji wchodzą tenorzy: Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. W Wiśle pojawią się z innymi muzykami co daję gwarancję niesamowitego show.

Koncert Tre Voci to wyjątkowa mieszanka muzyki filmowej, największych hitów muzyki rozrywkowej i crossoverowej, w wyjatkowych aranżacjach, okraszona dużą dawką humoru.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Obowiązują jednak wejściówki, które od 12 stycznia można odebrać w Wiślańskim Centrum Kultury lub w Informacji Turystycznej przy Pl. B. Hoffa. Ilość dostępnych wejściówek jest ograniczona.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3