Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wisła cieszyła się latem

6.07.2020

Kameralne koncerty, gry i zabawy, gawęda przy ognisku, pokaz teatru ognia – tak w Wiśle w miniony weekend można było cieszyć się latem. Impreza rozpoczęła cykl letnich wydarzeń w Perle Beskidów.\

- W tych niełatwych warunkach związanych z pandemią, postawiliśmy w Wiśle na kameralne imprezy pełne relaksu i dobrej muzyki. Tak właśnie wyglądało wydarzenie „Cieszmy się latem”. W Parku Kopczyńskiego stanął Namiot Przygód, w którym można było skomponować własną herbatę, zagrać w planszówki, przejść ścieżkę sensoryczną czy nauczyć się wykonywać papier czerpany. Ale to nie wszystko, na Placu Hoffa w Wiśle mogliśmy posłuchać koncertów, nasi goście z radością wysłuchali gawędy przy ognisku a zwieńczeniem sobotniego dnia był piękny pokaz teatru ognia Inferis – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.    

ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z IMPREZY

Na wiślańskim rynku w sobotę zagrała Dagmara Pyzik i zespół Dzień Dobry a w niedzielę Hania Malacina-Karpiel i Arek Wiech i zespół Cztery Piąte. Prawdziwą furorę zrobił Namiot Przygód, który przyjechał do Wisły razem z ekipą Opowiadamy o Świecie i gawęda, wykonana przez Południe Events.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3