Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Spotkanie na temat wymiany źródeł ciepła i fotowoltaiki

13.09.2021

We wtorek, 14 września na godz. 16:00 Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego serdecznie zaprasza mieszkańców Wisły do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia na spotkanie, które będzie dotyczyło możliwości pozyskania dofinansowania do montażu fotowoltaiki oraz zmiany źródeł ciepła.

W spotkaniu będzie uczestniczył Marek Adamus, który specjalizuje się w sporządzaniu i weryfikowaniu audytów energetycznych oraz wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych i unijnych na realizację przedsięwzięć związanych z poprawą efektywności energetycznej, zmniejszeniem emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz usuwaniem i unieszkodliwianiem odpadów .

Po zakończonym spotkaniu będzie istniała możliwość konsultacji dotyczącej cen urządzeń, kwestii technicznych montażu, czy obowiązujących przepisów prawa.

Co ważne – spotkanie jest całkowicie bezpłatne.

 

Więcej na temat organizatora spotkania na https://www.facebook.com/klubkapitalu/ 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3