Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Sportowcy wiślańskiego liceum trenują

14.01.2020

W dniach 8-10 stycznia 2020 r. odbył się obóz sportowy uczniów wiślańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha. Piłkarki i piłkarze spotkali się w Hali Sportowej LKS Beskid Brenna, by doskonalić umiejętności gry w piłkę ręczną i nożną. Podczas trzydniowego zgrupowania przeprowadzone zostały testy sportowe, zajęcia teoretyczne oraz treningi taktyczne i motoryczne. Udział w obozie brało 31 zawodników i zawodniczek pod okiem trzech trenerów: Marcina Pudalika, Piotra Bejnara oraz Daniela Arsenicza. Grupa korzystała z pełnowymiarowej hali sportowej oraz siłowni. Wszystkie założone cele i jednostki treningowe zostały w pełni zrealizowane, uczniowie spisali się wzorowo i z niecierpliwością czekamy na kolejny obóz wiosenny.

Elżbieta Śliwka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3