Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Rodzinne święta w SP5

9.06.2021

26 maja, bukiet najpiękniejszych życzeń powędrował do mam i tatusiów od wszystkich uczniów klas młodszych oraz oddziału przedszkolnego w SP5 w Jaworniku. Program artystyczny obfitował w tańce, wierszowane życzenia, piosenki i prezenty dla rodziców, w których  uczniowie dziękowali za to co w rodzinie najcenniejsze czyli miłość, troskę i poczucie bezpieczeństwa. Poszczególne klasy w wyjątkowo uroczystej oprawie kostiumowej i scenograficznej prezentowały swoje spojrzenie na rolę mamy i taty w ich życiu odkrywając dla słowa „mama”   synonimy takie jak radość, pomoc, bliskość, przepraszam i kocham cię, doceniając ich  wkład w naukę życia i bycia dobrym dzieckiem oraz obdarzając ich  wszystkimi najpiękniejszymi kwiatami świata.

Zapraszamy na relację Szkoła Podstawowa nr 5 Wisła Jawornik - Posty | Facebook

1 czerwca, w Dniu Dziecka uczniów naszej szkoły spotkały nieliczne, bo związane z ograniczeniami pandemicznymi atrakcje. Klasy młodsze wzięły udział w programie zorganizowanym przez Miasto Wisła a prowadzonym przez animatorów, którzy tańczyli, prowadzili konkursy, rozdawali nagrody i bawili naszych milusińskich. Po takiej dawce relaksu był czas wyjścia na lody, w którym uczestniczyły już wszystkie klasy. Dużą radością cieszyły się również w tym dniu tzw. „luźniejsze lekcje” podczas których był czas na obejrzenie filmu, gry i zabawy integracyjne oraz spacery po okolicy. Taka lekcja istoty świętowania polegająca na byciu razem.  

 

Halina Raszka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3