Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Patelniok w ścisłej czołówce!

25.01.2023

Kolejny rok z rzędu Technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im.Wł.Reymonta w Wiśle uzyskało tytuł "Złotej Szkoły" w Ogólnopolskim Rankingu Techników "Perspektywy". W województwie śląskim, wśród wszystkich techników, zajęliśmy wysokie 11 miejsce, a w powiecie - 2 miejsce.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły plebiscytu, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. W zestawieniach zostały zaprezentowane jedynie szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

W naszym Technikum kształcimy w zawodach:

  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik hotelarstwa
  • technik ekonomista
  • technik organizacji turystyki
  • technik logistyk - NOWOŚĆ roku szkolnego 2023/2024

 

Warto tu zacytować słowa Waldemara Siwińskiego, prezesa Perspektywy Press, twórcy polskich rankingów edukacyjnych, który podsumowując tegoroczny plebiscyt, stwierdził: "Od 25 lat z satysfakcją pokazujemy szkoły, w których warto się uczyć"

Patelniok szczerze cieszy się, że należy do tego grona!

 

Kornelia Zubek

Dyrektor ZSGH w Wiśle


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3