Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Istotne dla Wisły spotkania w COS OPO w Szczyrku

22.09.2022

20 września w siedzibie Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku obradował Parlamentarny Zespół ds. Województwa Śląskiego. Udział w spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Adrzej Gut-Mostowy oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed.

Nasz samorząd reprezentował Sekretarz Miasta Sylwester Foltyn.

Spotkanie było okazją, by poruszyć szereg ważnych aktualnie zagadnień. Omówiono m.in. kwestię rządowego wsparcia dla gmin górskich i uzdrowiskowych oraz realizację bonu turystycznego w regionie. Na istotną rolę tego rodzaju działań zwracali uwagę również uczestniczący w spotkaniu samorządowcy.

Potencjał COS-OPO w Szczyrku oraz aktualnie realizowane inwestycje w kontekście nadchodzącego sezonu zimowego przybliżył jego dyrektor Tomasz Laszczak. Była to także doskonała okazja do wizytacji obiektów naszego Ośrodka.

 

W dniu 21 września na obiektach COS OPO w Szczyrku gościła Sejmowa Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Podczas spotkania w sali konferencyjnej, pod przewodnictwem posła Dariusza Olszewskiego, koncepcję rozwoju Centralnego Ośrodka Sportu przedstawił dyrektor Witold Roman.

Udano się także na wizytację tras narciarskich na Kubalonce, gdzie przyglądano się trwającej inwestycji modernizacji tego obiektu.

W spotkaniu udział wzięli również posłowie: Kazimierz Choma i Andrzej Szewiński, a także przedstawiciele samorządów w regionie, Lasów Państwowych oraz Polskiego Związku Narciarskiego. Naszą Gminę reprezentował Sekretarz Miasta Sylwester Foltyn.

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3