Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

I Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka

9.09.2020

I Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka - charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie dla Liwii Cieślar z Wisły Malinki. 

Liwia urodziła się w lutym 2014 roku. Stwierdzono u niej nowotwór kości piszczelowej lewej nóżki. Guz został zdiagnozowany poprzez biopsję jako kostniakomięsak. Rozpoczęto leczenie chemioterapią. Obecnie Liwia ma już za sobą operację wycięcia guza z częścią kości piszczelowej i wstawienie protezy. Po operacji przyjmowała chemioterapię, którą na początku źle znosiła.
Obecnie porusza się o kulach, by tylko częściowo obciążać zoperowaną nogę, gdyż kilka miesięcy temu przez niefortunny upadek Liwia miała założony gips, a później ortezę. 

Obecnie Liwię czeka długotrwała rehabilitacja i wizyty kontrolne, a w niedalekiej przyszłości wymiana protezy na większą


Wsparcie udzielone podczas biegu wspomoże domowy budżet, który dość mocno obciążony jest kosztami związanymi z rehabilitacją i wizytami w szpitalach, które przyczyniają się do powrotu do zdrowia, uzyskiwania sprawności, a przez to również samodzielności. Liczy się każdy, nawet najmniejszy gest i dar serca. 


Więcej informacji o możliwości wsparcia Liwii na stronie Fundacji 


Zbiórka prowadzona przy współpracy z Fundacją Serce dla Maluszka

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci do lat 13 - zgłoszenia należy dokonać za pomocą Formularza do dnia 17.09.2020r., a w dniu zawodów potwierdzić udział składając podpis pod deklaracją uczestnictwa, dokonać opłaty wpisowej oraz odebrać numer startowy. Będzie możliwość dokonania zgłoszenia na miejscu w dniu biegu.

Biuro zapisów na Rynku (przy budynku "Domu Zdrojowego) czynne od godz. 14:00 do godz. 14:45

Start: Niedźwiadek na początku deptaka (kat. starsza) i Park im. Kopczyńskiego (kat. młodsza);
Meta: Niedźwiadki w Parku im. Kopczyńskiego
15:00 – start starszej grupy 
ok. 15:20 - start młodszej grupy
ok. 16:15 - Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród na rynku

Bieg odbędzie się w kategoriach:
- Dzieci Młodsze ( roczniki 2014 i młodsze)- dystans ok.150 metrów
- Dzieci Starsze ( kat. 1 - roczniki 2013- 2010, kat. 2 – roczniki 2009-2007)- dystans ok. 700 metrów

Organizator prezewiduje za miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej-dyplom, statuetka, drobny upominek- maskotki wiślańskiego niedźwiadka, a dla wszystkich uczestników pamiątkowy medal.


Serdecznie zachęcamy najmłodszych amatorów biegania do wzięcia udziału w Biegu Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka.

Formularz zgłoszeniowy

Pełen Regulamin biegu, jak również mapki wytyczonych tras znajdują się poniżej. 

I Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka jest organizowany w ramach działań z zakresu rozwiązywania problemów alkoholowych i zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży, jako akcji informacyjno-edukacyjnych i edukacyjno-rekreacyjnych realizowanych w ramach profilaktyki uzależnień.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3