Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Dzieci z Podkarpacia w Wiśle

28.07.2020

Dzieci powodzian m.in. z Jasła, Łańcuta oraz gminy Kańczuga przyjechały na kolonie do Wisły. Blisko 40 młodych osób na zaproszenie Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Duda, przebywa od 25 lipca do 1 sierpnia w Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle. W ramach pobytu przygotowano sporo atrakcji m.in. spotkania ze służbami mundurowymi – ze Strażą Pożarną, Policją i GOPR-em. Dzięki wsparciu wiślańskiej branży turystycznej udało się dodatkowo uatrakcyjnić pobyt dzieci m.in. wizytą na lodach, wycieczkami na Stożek i Baranią Górę z przewodnikiem PTTK, wjazdem wyciągiem na Skolnity, kąpielą w Parku Wodnym Tropikana. We  wtorek z gośćmi z Podkarpacia spotkał się burmistrz Wisły Tomasz Bujok, opowiadając o naszej miejscowości oraz przedstawiając najciekawsze informacje o mieście i odpowiadając na pytania gości.

Urząd Miejski w Wiśle składa podziękowania za pomoc w organizacji pobytu dzieci: Oddziałowi PTTK w Wiśle, Nadleśnictwu Wisła, Leszkowi Woźniakowi, Hotelowi Gołębiewski, Kolei Linowej Skolnity Ski & Bike Park czy wiślańskim muzeom.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3