Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Czwarty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej za nami

3.08.2022

Kolejny, już czwarty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej już za nami. Po raz kolejny czekało na nas mnóstwo emocji, pięknych koncertów, warsztatów i spotkanie z folklorem na szlaku. Po raz kolejny TKB w Wiśle  rozpoczął się występami na małej scenie, na której wystąpiły zespoły ze Słowacji, z Chorwacji i Sójki z Brennej. O godzinie 14:00 rozpoczęło się "Po gróniach śpiywani" - Kapela Istebna spotkała się z turystami, którzy odwiedzali Skolnity. 

O godzinie 15:00 w Parku Kopczyńskiego rozpoczęły się warsztaty filcu na sucho "Serce czarnej owcy", które cieszyły się dużym zainteresowaniem ludzi w każdym wieku. Już tradycyjnie o godz. 17:00 rozpoczęły się koncerty w amfiteatrze - wystąpiły: PODEGRODZIE z Podegrodzia, ONDRASZEK ze Szczyrku, KIJOM WORCI z Pisarzowej, SKALNI z Krakowa i SILESIANIE z Katowic (zamiast Indii, które nie dojechały).


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3