Miasto Wisła - oficjalna strona

To już ostatni moment na skorzystanie z zimowych atrakcji

15.03.2019

Do Wisły i Ustronia zawitała aura wiosenno-zimowa. Na niżej położonych terenach ciężko spotkać już śnieg, ale nagromadzone w ciągu całej zimy zapasy śniegu na stokach pozwalają na funkcjonowanie ośrodków narciarskich i utrzymanie dobrych warunków.

Dzięki nocnym przymrozkom nawierzchnia tras zjazdowych staje się zbita. O poranku i przed południem stwarza to świetne warunki do jazdy. W dalszej części dnia zależnie od natężenia promieni słonecznych i frekwencji na stoku pokrywa śnieżna zmienia się, niemniej warunki pozostają dobre. Ze względu na zmienność marcowej pogody zachęcamy do sprawdzania sytuacji na stokach bezpośrednio przed planowanym przyjazdem. W trosce o komfort Klientów wszystkie ośrodki starają się jak najlepiej zadbać o trasy. Czasami wiąże się to ze zmianą godzin otwarcia lub skróceniem godzin działania wyciągów.

Marzec to czas sezonu niskiego sezonu i niskich cen. Na www.wisla.e-skipass.pl/ można dokonać zakupu karnetów na stoki Wiślańskiego Skipassu w nowych cenach. Od 4 marca zapraszamy do skorzystania z oferty Free Ski. W ramach marcowego pobytu w wyznaczonych gościńcach można skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanego fanom jazdy na nartach lub snowboardzie. Już teraz zaplanuj marcowy urlop, a kartę Wiślańskiego Skipassu otrzymasz zupełnie za darmo. Szczegóły oferty opisane zostały na naszej stronie internetowej: www.wislanskiskipass.pl/oferty-freeski

Czy warto kupić karnet na stoki Wiślańskiego Skipassu w marcu? Odpowiadamy, tak! Pierwszy argument to niższa cena, drugi to prognoza dobrych warunków, trzeci to współpraca Wiślańskiego Skipassu z Rodzinnym Parkiem Rozrywki w Zatorze! Przypominamy, że zakupione w sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie
zostaną wykorzystane na stokach, będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii w dniach Od 6.04.2019 r. do 19.06.2019 r. W akcji biorą udział posiadacze karnetów dostępnych w regularnej ofercie Wiślańskiego Skipassu, na których koncie pozostał minimum jeden dostępny do zrealizowania dzień. Z promocji wyłączone są karnety jednodniowe, całosezonowe oraz zaproszenia specjalne. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

W rozpoczynającym się tygodniu prognozowane jest ochłodzenie i opady śniegu. Zapewniamy, że dopóki warunki pozwolą będziemy przygotowywać dla Was trasy! Do zobaczenia na stoku!


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2019
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy