Miasto Wisła - oficjalna strona

54. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Rozpoczęcie imprezy: 2017-07-29
Zakończenie imprezy: 2017-08-06
Miejsce imprezy: Pl. B. Hoffa, Amfiteatr im. S. Hadyny
Organizator imprez: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku Białej, Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 33-855-29-67

Ramowy program koncerów w Wiśle:

29 lipca-6 sierpnia

  • koncerty zespołów polskich i zagranicznych - Amfiteatr im. Stanisława Hadyny -
    sobota (29 lipca) i niedziela (6 sierpnia) g. 17:00, niedziela (30 lipca) g. 19:00, pozostałe dni g. 18:00
  • koncerty kapel polskich i zagranicznych - estrada na placu Bogumiła Hoffa -
    codziennie g. 11:00
  • korowód zespołów: 29 lipca (sobota) g. 15:30


    28. MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE
    2-5 sierpnia
  • koncerty zespołów polskich i zagranicznych - Amfiteatr im. Stanisława Hadyny -
    codziennie g. 18:00
  • koncert finałowy MSF - 5 sierpnia g. 18.00 (sobota)
  • korowód zespołów - 6 sierpnia (niedziela) g. 15.00

 

Szczegółowy program koncertów w Wiśle:

(najbardziej aktualny program znaleźć można tutaj: http://www.rok.bielsko.pl/tkb.php?cat_id=tkb_koncerty2 )

29 lipca - sobota - g. 17.00
MALI TKOCZE z Wisły
WISŁA z Wisły
RYBARZOWICE z Rybarzowic
KYCZERA z Legnicy
WIERCHY z Milówki
MAZURY z Londynu
BRENNA z Brennej
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA, ADŻARIA

30 lipca - niedziela - g. 17.00
WAŃCY z Wisły
RÓWNICA z Ustronia
KOZIANIE z Kóz
KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej
BESKID z Bielska-Białej
PILSKO z Żywca
SIEMIANOWICE z Siemianowic
MERAKLIDES z Agrinio - GRECJA

31 lipca - poniedziałek - g. 18.00
STEJIZBIANKI z Wisły
TKOCZE z Wisły

ZESPÓŁ REGIONALNY WISŁA PLUS
ZIEMIA BESKIDZKA z Mesznej
REGLE z Poronina
RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
NILÜFER z Bursy - TURCJA

1 sierpnia - wtorek - g. 18.00
GRÓNIE z Wisły
OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic
ROŻNOWSKA DOLINA z Rożnowa
BESTWINA z Bestwiny
ISTEBNA z Istebnej


28. MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE

2-5 sierpnia


2 sierpnia - środa - g. 18.00
SZCZECINIANIE ze Szczecina
CALABRUIX z Llucmajor - HISZPANIA, MAJORKA
PLAMYCZE z Sofii - BUŁGARIA
PALÓC z Szécsény - WĘGRY
WILAMOWICE z Wilamowic
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA, ADŻARIA

3 sierpnia - czwartek - g. 18.00
RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
ZAMOJSZCZYZNA z Zamościa
MERAKLIDES z Agrinio - GRECJA
ROZMARYN z Uherskiego Brodu - CZECHY
OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
ROMANASUL z Kluż-Napoka - RUMUNIA

4 sierpnia - piątek - g. 18.00
MAATASA z Tartu - ESTONIA
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
HONT z Krupiny - SŁOWACJA
SZAMOTUŁY z Szamotuł
NILÜFER z Bursy - TURCJA
GUARIONEX z Barcelonety - PORTORYKO

5 sierpnia - sobota - g. 18.00
koncert finałowy 28. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
występy zespołów uczestniczących w MSF, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


6 sierpnia - niedziela - g. 17.00
PRZODKOWIANIE z Przodkowa
MAATASA z Tartu - ESTONIA
HAJDUKI z Oświęcimia
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
KURPIANKA-CEPELIA z Kadzidła
ROMANASUL z Kluż-Napoka - RUMUNIA

KOROWODY ZESPOŁÓW
29 lipca - sobota - 15.30
6 sierpnia - niedziela - 15.00
ul. Olimpijska, ul. 1 Maja, pl. B. Hoffa

 

KONCERTY KAPEL POLSKICH I ZAGRANICZNYCH
codziennie g. 11.00, estrada na pl. B. Hoffa - zgodnie z poniższym programem:

29 lipca – sobota - g. 11.00
SZCZAKOWIANKI z Jaworzna
DOBRZANKI z Jaworzna
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA
MAZURY z Londynu

30 lipca – niedziela - g. 11.00

MIERZĘCANKI z Mierzęcic
PIEKARSKIE KLACHULE z Piekar Śląskich
KAPELA JANICEK z Nowego Sącza

31 lipca – poniedziałek - g. 11.00

OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
JASIENICZANKA z Jasienicy
KAPELA WISŁA z Wisły
REGLE z Poronina

1 sierpnia - wtorek - g. 11.00

TINE ROŽANC z Lublany - SŁOWENIA
CALABRUIX z Llucmajo - HISZPANIA
FURMANI z Bodzentyna
ROŻNOWSKA DOLINA z Rożnowa

2 sierpnia - środa - godz. 11.00

TINE ROŽANC z Lublany - SŁOWENIA
PALÓC z Szécsény - WĘGRY
PLAMYCZE z Sofii - BUŁGARIA

3 sierpnia - czwartek - g. 11.00

RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
ROZMARYN z Uherskiego Brodu - CZECHY
JAWOR z  Jaworzna
ZAMOJSZCZYZNA z Zamościa

4 sierpnia - piątek - godz. 11.00

MAATASA z Tartu  - ESTONIA
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
HONT z Krupiny - SŁOWACJA
SZAMOTUŁY z Szamotuł

5 sierpnia - sobota - godz. 11.00

ROMANASUL z Kluż-Napoki - RUMUNIA
GUARIONEX z Barcelonety - PUERTO RICO
MAŁA ISTEBNA  z Istebnej
SUSKIE SKOWRONKI z Suchej


6 sierpnia - niedziela - godz. 11.00

CALABRUIX z Llucmajo - HISZPANIA
TINE ROŽANC z Lublany  - SŁOWENIA
OSIJEK 1862 z Osijeka  - CHORWACJA
SHUAKHEVI z Shuakhevi  - GRUZJA

Bieżące informacje znaleźć można na www.facebook.com/TydzienKulturyBeskidzkiej oraz http://rok.bielsko.pl/tkb.php  

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2017
Polityka prywatności i cookies
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego