Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wielkanocny koncert uczniów SOM w Istebnej

16.04.2018

8 kwietnia w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Istebnej odbył się koncert uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego im. Jerzego Drozda w Wiśle. Młodzi muzycy z naszego miasta wystąpili na zaproszenie ks. Alfreda Stańka, proboszcza tamtejszej parafii.

Na program koncertu złożyły się utwory polskich kompozytorów, mistrzów epoki baroku i pieśni wielkonocne. W koncercie udział wzięli: Krzysztof Cieślar (organy kościelne), Martyna Kawulok, Judyta Haratyk, Maria i Marek Juroszek, Dominika Świercz, Miriam Kohut, Marta Staniek (śpiew), Justyna i Ewelina Klus (keyboard), Patrycja Górniok, Katarzyna Juroszek, Paweł Szmek (skrzypce), Klaudia Żyła (fortepian), Tomasz Cieślar (akordeon) i Natalia Kobyłecka (gitara). Atrakcją koncertu był występ nauczycielek SOM Eweliny Bachul (organy kościelne – F. Nowowiejski „Marche solennelle”) i Lidii Banasiak (skrzypce – J. S. Bach III Sonata C-dur, a w duecie z Barbarą Pietrzak – J. M. Leclair Sonata e-moll op. 5 nr 3). Po koncercie były podziękowania, kwiaty i świąteczne kołacze.

(eb)


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3