Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

„Umiem pływać – Pływam na medal!!!”

13.03.2018

W marcu 2018 roku po raz kolejny rozpoczęła się realizacja projektu pn.: „Umiem pływać – Pływam na medal!!!”. Miasto Wisła otrzymało dofinansowanie na realizację projektu ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach projektu planowane jest zorganizowanie łącznie 200 godzin lekcyjnych zajęć nauki pływania dla wszystkich uczniów klas III wiślańskich szkół podstawowych – łącznie 108 uczniów. Uczniowie podzieleni będą na 10 grup, a dla każdej grupy przewidzianych jest 20 godzin lekcyjnych zajęć nauki pływania. Zajęcia odbywać się będą na trzech basenach – na basenie DW Beskidy, basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich "Start" oraz na basenie Hotelu Stok. Zajęcia nauki pływania będzie prowadziła grupa wykwalifikowanych instruktorów. Na zakończenie zajęć zostanie dokonana ocena osiągniętych efektów i poziomu opanowania podstawowych umiejętności pływackich Nauka pływania oraz dojazdy są bezpłatne dla uczestników. W realizacji projektu pomagać będą opiekunowie (rodzice i nauczyciele) wskazani przez poszczególne szkoły.

Barbara Szalbot - Dyrektora MZEAS w Wiśle


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3