Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

„Umiem pływać – Pływam na medal!!!”

13.03.2018

W marcu 2018 roku po raz kolejny rozpoczęła się realizacja projektu pn.: „Umiem pływać – Pływam na medal!!!”. Miasto Wisła otrzymało dofinansowanie na realizację projektu ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach projektu planowane jest zorganizowanie łącznie 200 godzin lekcyjnych zajęć nauki pływania dla wszystkich uczniów klas III wiślańskich szkół podstawowych – łącznie 108 uczniów. Uczniowie podzieleni będą na 10 grup, a dla każdej grupy przewidzianych jest 20 godzin lekcyjnych zajęć nauki pływania. Zajęcia odbywać się będą na trzech basenach – na basenie DW Beskidy, basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich "Start" oraz na basenie Hotelu Stok. Zajęcia nauki pływania będzie prowadziła grupa wykwalifikowanych instruktorów. Na zakończenie zajęć zostanie dokonana ocena osiągniętych efektów i poziomu opanowania podstawowych umiejętności pływackich Nauka pływania oraz dojazdy są bezpłatne dla uczestników. W realizacji projektu pomagać będą opiekunowie (rodzice i nauczyciele) wskazani przez poszczególne szkoły.

Barbara Szalbot - Dyrektora MZEAS w Wiśle


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3