Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Udana biesiada

12.10.2017

W dniach 7-8 października 2017 roku  w podgrzewanym namiocie na wiślańskim rynku odbyła się impreza pt. "Od Tyrolu Po Beskidy". W tym roku, w odniesieniu do lat poprzednich, ustanowiliśmy absolutny rekord jeśli chodzi o zainteresowanie wydarzeniem. Miłośnicy muzyki bawarskiej, śląskiej oraz góralskiej bawili się wyśmienicie.

W pierwszym dniu imprezy po raz kolejny uroczystego otwarcia biesiady dokonał zespół Kwaśnica Bavarian Show. Wystąpili także Masztalscy, Wesoła Biesiada oraz Blue Party. Specjalnie na imprezę przyjechała do nas prosto z Bawarii Danuta Wiśniewska, która swoim krótkim występem uświetniła wydarzenie. W trakcie biesiady było wiele zabaw i konkursów. Drugiego dnia można było oglądnąć kabaret Kafliki, który rozbawił naszych gości do łez. ZTegoroczną edycję "Od Tyrolu po Beskidy" zakończyliśmyakcentem góralskim - wystąpiły zespoły Bajeranty oraz Baciary. Całą biesiadę prowadzili Andrzej Miś i Marek Biesiadny.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Cukiernia Wiślanka, Piekarnia „U Troszoka”, Hotel Gołębiewski, Firma Małgorzata, Sklep „Spar” Wisła, Nadleśnictwo Wisła, Smakosz Sp. z o.o. Hurtownia piwa i napojów, Wioletta i Sławomir Grepner oraz naszym patronom medialnym: Radio Fest, Radio CCM, Radio Silesia, portal OX.pl, InfoBeskidy.eu, Głos Ziemi Cieszyńskiej, Top Lista Adama.

Do zobaczenia za rok!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3