Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

To już ostatni moment na skorzystanie z zimowych atrakcji

15.03.2019

Do Wisły i Ustronia zawitała aura wiosenno-zimowa. Na niżej położonych terenach ciężko spotkać już śnieg, ale nagromadzone w ciągu całej zimy zapasy śniegu na stokach pozwalają na funkcjonowanie ośrodków narciarskich i utrzymanie dobrych warunków.

Dzięki nocnym przymrozkom nawierzchnia tras zjazdowych staje się zbita. O poranku i przed południem stwarza to świetne warunki do jazdy. W dalszej części dnia zależnie od natężenia promieni słonecznych i frekwencji na stoku pokrywa śnieżna zmienia się, niemniej warunki pozostają dobre. Ze względu na zmienność marcowej pogody zachęcamy do sprawdzania sytuacji na stokach bezpośrednio przed planowanym przyjazdem. W trosce o komfort Klientów wszystkie ośrodki starają się jak najlepiej zadbać o trasy. Czasami wiąże się to ze zmianą godzin otwarcia lub skróceniem godzin działania wyciągów.

Marzec to czas sezonu niskiego sezonu i niskich cen. Na www.wisla.e-skipass.pl/ można dokonać zakupu karnetów na stoki Wiślańskiego Skipassu w nowych cenach. Od 4 marca zapraszamy do skorzystania z oferty Free Ski. W ramach marcowego pobytu w wyznaczonych gościńcach można skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanego fanom jazdy na nartach lub snowboardzie. Już teraz zaplanuj marcowy urlop, a kartę Wiślańskiego Skipassu otrzymasz zupełnie za darmo. Szczegóły oferty opisane zostały na naszej stronie internetowej: www.wislanskiskipass.pl/oferty-freeski

Czy warto kupić karnet na stoki Wiślańskiego Skipassu w marcu? Odpowiadamy, tak! Pierwszy argument to niższa cena, drugi to prognoza dobrych warunków, trzeci to współpraca Wiślańskiego Skipassu z Rodzinnym Parkiem Rozrywki w Zatorze! Przypominamy, że zakupione w sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie
zostaną wykorzystane na stokach, będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii w dniach Od 6.04.2019 r. do 19.06.2019 r. W akcji biorą udział posiadacze karnetów dostępnych w regularnej ofercie Wiślańskiego Skipassu, na których koncie pozostał minimum jeden dostępny do zrealizowania dzień. Z promocji wyłączone są karnety jednodniowe, całosezonowe oraz zaproszenia specjalne. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

W rozpoczynającym się tygodniu prognozowane jest ochłodzenie i opady śniegu. Zapewniamy, że dopóki warunki pozwolą będziemy przygotowywać dla Was trasy! Do zobaczenia na stoku!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3