Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Szkolne przełaje

10.10.2018

Na przełomie września i października odbyły się szkolne zawody dzieci i młodzieży z wiślańskich szkół w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach miejskich Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi), które odbyły się pod koniec września na Jonidle, w kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 z Centrum przed Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 z Malinki, Szkołą Podstawową nr 2 z Czarnego i Szkołą Podstawową nr 5 z Jawornika. W kategorii chłopców wygrała drużyna SP 5 Jawornik przed SP 1 Centrum, ZSP 2 Malinka i SP 2 Czarne.

Podczas zawodów powiatowych, które odbyły się 5 października w Cieszynie w ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2003-2005), bardzo dobrze zaprezentował się zespół dziewcząt z SP1 Centrum zwyciężając w swojej kategorii. Równie dobrze spisały się dziewczęta młodsze z SP 1 Centrum w Igrzyskach Dzieci, zajmując trzecie miejsce. W kategorii chłopców starszych zespół z SP 1 Centrum zajął ósme miejsce. Zespół chłopców młodszych z SP 5 Jawornik biegnąc w mocno osłabionym składzie ukończył zawody na trzynsatej pozycji.

Jarosław Sobczyk – Koordynator ds. sportu szkolnego


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3