Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Rusza runda rewanżowa Ligi 6

13.09.2018

14 września rozpocznie się runda rewanżowa sezonu 2018 piłkarskiej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Emocji nie zabraknie!

Hitem kolejki będzie starcie FC Young Boys z Epompa.pl. Młodzi pretendenci do tytułu mistrzowskiego postarają się wygrać, co oznaczałoby zrównanie się punktami z aktualnym liderem, a w przypadku gdyby różnica bramek była większa niz cztery, nawet wyprzedzenie w tabeli faworyta do tytułu. Zadanie to nie będzie jednak łatwe, gdyż doświadczona drużyna Epompa.pl tanio młodzieży skóry nie sprzeda i postara się potwierdzić swoje wysokie aspiracje. Ponadto, by zachować pozycję lidera, Epompa.pl musi pokusić się o zgarnięcie pełnej puli, gdyż po piętach depcze im zespół Lisy, który zmierzy się z głębczanami. To również może być ciekawy mecz, w którym spodziewamy się dobrej gry i dużej liczby bramek. Co prawda faworytem będzie wicelider tabeli, ale drużyna z Głębiec z pewnością postara sie o niespodziankę i urwanie punktów obrońcom tytułu.

Emocje towarzyszyć będą również pojedynkowi Kumple - Malinka. Co prawda więcej punktów na swoim koncie ma zespół "Kumpli", ale malinczanie w żadnym spotkaniu się nie poddają i z pewnością zechcą pokrzyżować szyki wyżej notowanemu przeciwnikowi. Natomiast w ostatnim meczu kolejki Łabajów-Czarne Nadleśnictwo zagra z FC Łujce i w tym wypadku raczej należy spodziewać się pewnego zwycięstwa wicemistrza Ligi 6 z poprzedniego sezonu. Niemniej "czerwona latarnia" ligi w końcu musi zdobyć swój premierowy punkt w sezonie, więc nie wiadomo, czy nie nastąpi to u progu rundy rewanżowej.

Kibiców zachęcamy do dopingowania swoich zespołów, a rozkład jazdy najbliższej kolejki wygląda następująco:
8. kolejka - 14 września:
18:00 Głębce - Lisy
19:00 Kumple - Malinka
20:00 FC Young Boys - Epompa.pl
21:00 Łabajów-Czarne Nadleśnictwo - FC Łujce


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3