Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

II Terenowy Dzień Kobiet

13.03.2018

10 marca na torze offroadowym Pod Piramidą odbył się II Terenowy Dzień Kobiet z „Titanium winch”. Uczestnicy rajdu przybyli do Wisły już po raz drugi. Ceremonia startu odbyła się na placu Hoffa.

W tegorocznym rajdzie wystartowało 31 załóg - damskich i mieszanych. Wyjątkowo prezentowała się tzw. „loża szyderców”, czyli przebrani panowie, których inwencja nie zna granic. Załogi wystartowały z wiślańskiego rynku na 80-kilometrową trasę turystyczną, której metą był tor offroadowy „Pod Piramidą”. Tam zostały rozegrane konkurencje sprawnościowe: rzut miotłą, wbijanie gwoździ na czas, strzelanie, ślepa jazda czy spacer z jajeczkiem. Zabawa była przednia. Następnie w naprawdę ciężkich warunkach została rozegrana konkurencja dodatkowa „Najtwardsza załoga toru Pod Piramidą”. Nie obyło się bez strat - ukręcone wały i przeguby, urwane tłumiki i lusterka, wgniecenia karoserii - jak to w offroadzie. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu i obiecali że za rok też się stawią.

Na koniec należy podać wyniki II Terenowego Dnia Kobiet z „Titanium Winch”. 1. miejsce zajęła załoga Katarzyna Białowąs-Woś / Michał Woś (34 punkty), 2. miejsce wywalczył duet Ewa Kitczak / Dariusz Kitczak (32 punkty), a 3. zespół Angelika Brandys / Maciej Zimny (30 punktów). Natomiast w klasyfikacji konkurencji „Najtwardsza załoga toru Pod Piramidą” triumfowała załoga Nikodem Grabowski / Adam Wójcik (24 pieczątki, 59 minut), 2. miejsce zajęły Kinga Ryś / Magdalena Soszka (24 pieczątki, 60 minut), a 3. Angelika Brandys / Maciej Zimny (23 pieczątki, 76 minut). Gratulujemy!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3