Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Wiśle już za nami

9.07.2019

Przez 3 kolejne dni mogliśmy podziwiać psie piękności licznie zgromadzone na terenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich  „START”. Dokładnie 1843 psy  - przedstawiciele 214 ras – z naszego kraju, ale także z 19 często bardzo odległych państw Świata. Na ringach oceny dokonywali czołowi sędziowie z Polski, ale także z Białorusi i Norwegii. Najliczniej prezentowaną rasą psów był Buldog francuski – 59, niewiele mniej było przedstawicieli rasy Labrador Retriever czy Border Collie. Dużą popularnością cieszyły się  owczarki niemieckie, Pomeraniany czy Whippety. Podziwiać można było liczne stawki wszystkich ras polskich takich jak: Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański, Chart polski, Gończy polski , Ogar  polski , a także Polski spaniel myśliwski.  Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających – mieszkańców Wisły i okolic, jak również turystów. Kulminacyjnym punktem wystawy był wybór najpiękniejszego psa wystawy – The Best in Show. Zwycięzcą I Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych został  LHASA  APSO  - Diamella King Of North Exotic, którego właścicielem jest Pani Małgorzata Moskała. Już dzisiaj zapraszamy na II Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w przyszłym roku w Wiśle w dniach od 3 do 5 lipca 2020r.

Tegoroczna impreza została zorganizowana przez bielski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce przy współpracy z Urzędem Miejskim w Wiśle. Honorowy patronat nad wystawą objął burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

Fotorelacja z III dnia wystawy http://wisla.pl/mieszkaniec/news/miedzynarodowa-wystawa-psow-rasowych-cacib

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3