Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Gra Liga 6: wkraczamy w decydującą fazę

11.10.2018

12 października zostanie rozegrana już 12. kolejka piłkarskiej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę i teoretycznie już w najbliższy piątek możemy poznać mistrza tegorocznych zmagań.

Stanie się tak jeżeli Lisy pokonają w hicie kolejki Łabajów-Czarne Nadleśnictwo. Obrońcy tytułu mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Epompa.pl, do tego zdecydowanie korzystniejszy bilans bramkowy, dlatego ich wygrana nad trzecią drużyną w tabeli praktycznie przesądzi o mistrzostwie. Jednak wcale tak nie musi być, gdyż zachowująca szanse na wicemistrzostwo ekipa z Łabajowa i Czarnego z pewnością tanio skóry nie sprzeda i postara się pokrzyżować plany "Lisom". Jak będzie? Przekonamy się o 21:00.

Na potknięcie lidera liczy zespół Epompa.pl, który zmierzy się ze zdolnymi do sprawiania niespodzianek głębczanami. Tylko wygrana przedłuży nadzieje wicelidera na wygranie ligi. W trzecim spotkaniu Kumple podejmą FC Łujce i w tym spotkaniu faworyt jest zdecydowany. Kumple powinni dopisać do swojego konta komplet oczek i choć nie mają już szans na miejsce na podium, mogą jeszcze powalczyć o czwartą lokatę z Głębcami.

12. kolejka - 12 października:
19:00 Głębce - Epompa.pl
20:00 Kumple - FC Łujce
21:00 Lisy - Łabajów-Czarne Nadleśnictwo
Malinka - FC Young Boys 5:0 (wo)


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3