Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Epompa.pl umacnia się na pozycji lidera

9.09.2017

8 września rozegrano 8. kolejkę piłkarskiej Ligi 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Były to pierwsze rewanże w bieżących rozgrywkach.

Pierwszy pojedynek dnia, w którym Głębce rywalizowały z ekipą Lisy FC, miał bardzo wyrównany i ciekawy przebieg. Prowadzenie objął zgodnie z przewidywaniami wicelider, ale na jego trafienie, głębczanie odpowiedzieli dwoma. Dopiero w końcówce zawodów faworyzowana drużyna "Lisów" przychyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść, utrzymując kontakt z liderem tabeli.

Najlepszym meczem kolejki było starcie Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo. Nie dość, że za sprawą dobrej gry obu zespołów, mecz stał na znakomitym poziomie, to jeszcze padł w nim nieoczekiwany rezultat. Faworyci z Czarnego musieli uznać wyższość znacznie niżej notowanych przeciwników, co mocno komplikuje ich sytuację w ligowej tabeli.

Z potknięcia czernian, cieszy się lider - epompa.pl. Obrońcy tytułu pokonali 7:3 FC Malinkę, ale w tym spotkaniu również nie brakowało emocji. Jako pierwsi do siatki trafili malinczanie, ale ich trafienie nie zostało uznane przez arbitrów, gdyż w momencie zdobycia gola na boisku były... dwie piłki, które dodatkowo miały ze sobą kontakt. Sędzia Ryszard Olszar uznał, że "nieproszona" futbolówka przeszkadzała w grze i zgodnie z przepisami zarządził rzut sędziowski. Następnie gole zdobywali piłkarze drużyny epompa.pl i ostatecznie pewnie pokonali ambitnych malinczan.

Na zamknięcie kolejki Beatris wygrał 5:0 z FC Wymiatacze. Wicemistrzowie Ligi 6 dali sygnał, że jeszcze nie wszystko stracone, że zamierzają powalczyć o czołowe pozycje w tabeli. Ich przeciwnikom pozostaje szukać pierwszych w tym sezonie punktów w kolejnych spotkaniach.

VIII kolejka - 8 września
Głębce - Lisy FC 2:4 (Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok - Zbigniew Brudny 2, Michał Raszka 2)
Czarne Łabajów Nadleśnictwo - Knaga Bambo 2:4 (Dominik Jurosz, Hubert Jurosz - Waldemar Szarzec 2, Łukasz Szalbot, Mirosław Wałach)
FC Malinka - epompa.pl 3:7 (Remigiusz Pilch 2, Jakub Waleczek - Jakub Niemczyk 2, Artur Adamczyk, Daniel Słowiok, Aleksander Partyka, Grzegorz Procner, samobójcza)
FC Wymiatacze - Beatris 0:5 (Błażej Krzempek, Ireneusz Adamczyk, Kamil Cieślar, Jan Kawulok, Tomasz Wuwer)


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3