Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Koncert zespołu "Ich Troje"

Rozpoczęcie imprezy: 2019-02-16
Zakończenie imprezy: 2019-02-16
Miejsce imprezy: Hotel Gołębiewski - Klub Nocny
Godzina: 18:00
Organizator imprez: Michał Wiśniewski Management/Redadler sp. z o.o.

Zapraszamy na kocenrt zespołu Ich Troje. Bilety do nabycia w Informacji Turyustycznej Wisła otwarta Turystycznie - tel. 33 855 34 56.

Ich Troje znów w Wiśle! Po niesamowitym koncercie w lutym  2018 roku, zespół znowu zagości w Hotelu Gołębiewskim! Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu "Powiedz", które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów. Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było - nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem. Podczas koncertu, granego pod hasłem "Walentynki z Ich Troje", usłyszymy największe hity zespołu takie jak "A wszystko to...", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski świat", czy wspomniane "Powiedz", a także wiele, wiele innych. 

BILETY VIP BACKSTAGE PASS- uprawniają do spotkania z zespołem po koncercie i wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcie będzie można pobrać z profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

SPONSOR PACKAGE- bilety uprawniają do wejścia na próbę, spotkania z zespołem po koncercie, wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Na posiadacza biletu Sponsor będzie czekała przy stoliku butelka wina i mały poczęstunek.  ULGOWY- dla dzieci do 12 r.ż., za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, za symboliczną złotówkę. UWAGA- bilet ten jest bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety: WISŁA - Centrum Informacji, pl. B. Hoffa 3 tel.  33 855 34 56, 791 400 485.

Bilety dostępne na https://www.kupbilecik.pl/impreza-30093-ich.troje.wisla.html

Istnieje możliwość zakupu biletów w dniach 15-16 lutego w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Specjalna promocja dla mieszkańców Wisły - bilety za 50% ceny!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3